Zlot zabytkowych samochodów w 2022 roku

i

Autor: Michał Rejduch Zlot zabytkowych samochodów w 2022 roku

Czas wolny

Masz w garażu zabytkowy samochód? Pokaż go na zlocie w Nowym Sączu. Trwają zapisy!

2023-07-04 10:00

Jedni traktują je z sentymentem, dla innych może to być dochodowy biznes. Pewne jest jedno. Zabytkowe pojazdy przywołują ogromne wspomnienia. Właściciele takich aut mogą je pokazać w Nowym Sączu. Trwają właśnie zapisy do kolejnego Zlotu Zabytkowych Pojazdów.

Nowy Sącz. Zlot zabytkowych pojazdów

Po raz piętnasty zabytkowe samochody i nie tylko z całej Polski przyjadą do Nowego Sącza. Jak zwykle będzie można je obejrzeć w Miasteczku Galicyjskim. Właściciele takich perełek na kółkach, którzy chcą je pokazać, do zlotu już mogą się zapisywać. Można zrobić to bardzo prosto. Są jednak pewne warunki, które narzucają organizatorzy. Jak było rok temu? Zobaczcie film!

14. Zlot zabytkowych samochodów w Nowym Sączu

Impreza kierowana jest do miłośników zabytkowej motoryzacji. Pojazdy muszą być oryginalne lub odrestaurowane, musi to być pojazd na chodzie i nie może być młodszy niż 30 lat. Im starszy, tym lepszy, bo przewidzieliśmy również konkurs na najstarszy pojazd – wyjaśnia Małgorzata Łukasik – Kogut z Miasteczka Galicyjskiego.

Zlot odbędzie się już 5 i 6 sierpnia w Miasteczku Galicyjskim, a zapisy trwają do 15 lipca. Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie TUTAJ Zlot jest organizowany przez Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu we współpracy z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego i Stowarzyszeniem Miłośników Pojazdów Zabytkowych GALICYA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE