Masz w garażu zabytkowy samochód? Pokaż go na zlocie w Nowym Sączu!

2022-08-11 17:00
Zabytkowe samochody w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu
Autor: Michał Rejduch Zabytkowe samochody w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu

Samochody z duszą już po raz 14. będzie można obejrzeć w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Nie zabraknie też tradycyjnej parady ulicami Nowego Sącza, a nowością będzie przejazd samochodów do Kasiny Wielkiej. Chętni nadal mogą się zgłaszać!

Trwają zgłoszenia do zlotu zabytkowych samochodów, który w połowie września odbędzie się w Nowym Sączu. Udział mogą wziąć w nim kierowcy, którzy takie samochody mają w swojej kolekcji i chcą się nimi pochwalić. Zlot potrwa dwa dni, 17 i 18 września. 

Zlot zabytkowych pojazdów w Nowym Sączu

Jeżeli macie w garażu zabytkowy samochód, zgłoście się, pokażcie go na naszym zlocie. Lista cały czas jest otwarta. Warunkiem koniecznym jest to, żeby samochód miał minimum 30 lat. Chcemy żeby te samochody były ładne, atrakcyjne - mówi jeden z organizatorów Paweł Tokarz.

Sonda
Czy korzystasz z klimatyzacji w samochodzie?

Zapisy trwają do końca sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, a szczegóły znajdziecie na stronie internetowej nowosądeckiego muzeum – TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE