ręczniki

i

Autor: www.pixabay.com

Wiadomości

Masz stare koce i ręczniki? Oddaj do schroniska dla zwierząt w Nowym Sączu

2023-04-08 10:00

Jak co roku o tej porze schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu przygotowuje się do zbliżającej się wiosny. Powoli zaczynają się duże pozimowe porządki. Zwierzaki czeka generalne sprzątanie bud i kojców. Pomóc możemy także i my. Wystarczy przejrzeć domowe szafy.

Nowy Sącz. Schronisko dla zwierząt czeka na naszą pomoc

Stare koce, używane ręczniki czy pościel. Właśnie tego najbardziej potrzebuje teraz schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. To dlatego, że po zimie wszystkie tkaniny, którymi wyłożone były kojce, budy i boksy trzeba wymienić. Dlatego też schronisko prosi mieszkańców Nowego Sącza i regionu – jeżeli macie takie rzeczy, które są niepotrzebne – przekażcie dla zwierząt. Każda rzecz się przyda.

Eska Daje Szkołę - Igrzyska Starożytne

Teraz na wiosnę będziemy robić generalne porządki, będziemy wymieniać w budach pieskom koce, ręczniki. Takie rzeczy są nam potrzebne. Jeżeli macie takie zbędne rzeczy, to my chętnie przyjmiemy — mówi szefowa schroniska Joana Otto.

Takie dary można przynosić codziennie do schroniska dla zwierząt przy ulicy Tłoki w Nowym Sączu. Tu warto dodać, że na nowy dom czeka tu około 70 psów. Chętni, którzy chcą adoptować zwierzaka również mogą to zrobić codziennie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE