Małopolskie. Wyrzucił do śmieci worek z żywym psem

i

Autor: Pexels Małopolskie. Wyrzucił do śmieci worek z żywym psem

Bestialskie zachowanie mieszkańca Małopolski. Wyrzucił do śmieci worek z żywym psem

2023-03-15 13:31

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach przyjęła zawiadomienie dotyczące porzucenia jeszcze żyjącego zwierzęcia (psa rasy mieszanej) w zawiązanym worku, w kontenerze na śmieci w Lipinkach, w powiecie gorlickim. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej. Na szczęście pies został uratowany przez przypadkowe osoby.

Bestialskie porzucenie psa. Był wyrzucony na śmieci w plastikowym worku

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bieczu natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy, który wyrzucił do śmieci worek z żywym psem. Przesłuchano kilku świadków, dokonano szeregu rozpytań i ustaleń posesyjnych. W toku tych czynności uzyskano informacje, które już następnego dnia pozwoliły wytypować osobę odpowiedzialną za dokonanie druzgocącego tego czynu.

W poniedziałek, 13 marca, zostały postawione tej osobie zarzuty usiłowania zabicia psa przez umieszczenie go w plastikowym worku i wrzucenia do kontenera na śmieci. Sprawca to mieszkaniec gminy Lipinki. Odpowie teraz przed sądem z usiłowanie zabicia zwierzęcia, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mieli w worku… ponad 100 tysięcy złotych. Oszuści zatrzymani przez policję [GALERIA]

Emerytowany kolejarz zasztyletował byłego sołtysa. Obaj spoczywają na jednym cmentarzu
Źródło: Bestialskie zachowanie mieszkańca Małopolski. Wyrzucił do śmieci worek z żywym psem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE