Leśne molo w Starym Sączu popularne również zimą [FILM]

2022-02-14 12:00

Ta atrakcja turystyczna jest strzałem w dziesiątkę! W każdy weekend leśne molo w Starym Sączu odwiedzają tłumy turystów. Nawet w zimowe dni cieszy się sporym zainteresowaniem.

Już ponad 50 tysięcy turystów odwiedziło leśne molo

Prawdziwe tłumy turystów można spotkać w każdy weekend na leśnym molo w Starym Sączu. Ścieżka w koronach drzew, która znajduje się na miejskiej górze, przyciąga sporo chętnych. Niektórzy są ciekawi samej konstrukcji, inni chcą zobaczyć co widać ze szczytu. Od otwarcia atrakcji w drugiej połowie 2021 roku leśne molo odwiedziło już ponad 50 tysięcy turystów.

Leśne molo w Starym Sączu

Zobacz panoramę Starego Sącza

Do leśnego molo prowadzi ścieżka edukacyjna, w której można poznać cykl rozwoju żaby. Leśne molo to metalowa konstrukcja, którą wybudowano w koronach drzew. Na końcu ścieżki znajduje się punkt widokowy, z którego widać Stary i Nowy Sącz.

Sonda
Czy odwiedziłeś/aś już Leśne molo w Starym Sączu?

To nie jedyna atrakcja turystyczna w gminie

Gmina Stary Sącza od kilku lat próbuje na różne sposoby przyciągnąć do siebie turystów. Jednym z magnesów są starosądeckie stawy, które przerobiono na kąpielisko z piaszczystą plażą. W pobliżu znajduje się bobrowisko. To takie miejsce, gdzie z pomostów ułożonych na wodzie i specjalnych miejsc do obserwowania można oglądać przyrodę. Kolejną atrakcją przyciągającą turystów jest platforma widokowa w kształcie ślimaka w Woli Kroguleckiej, skąd można podziwiać pasmo Beskidu Sądeckiego, oraz Wyspowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE