Kuchnie świata znowu w Nowym Sączu. Na Rynku trwa Zlot Food Trucków

2022-05-15 9:22
Food trucki na Rynku
Autor: Michał Rejduch Food trucki na Rynku

Bary na kółkach znowu pojawią się na płycie nowosądeckiego Rynku. Jeszcze do niedzieli potrwa tam "Zlot Food Trucków". To świetna okazja dla smakoszy. Można spróbować różnych potraw.

Pomysł na kolację, albo na obiad

Na płycie Rynku zaparkowało 13 barów na kółkach, w których serwowane są nie tylko tradycyjne fast foody, ale też bardziej wyszukane potrawy. Można spróbować dań z różnych krajów świata i różnych kontynentów.

Tłumy na festiwalu food tracków w Forum Gdańsk

Nie zabraknie frytek belgijskich, popularnych burgerów, ale również dań kuchni azjatyckiej, amerykańskiej. Znajdziemy tu również coś na słodko i coś dla fanów owoców – mówi Jakub Pędzich z Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Fast quiz o fast foodach

Pytanie 1 z 8
Która pizza na najwięcej kalorii (w 100 g)?

Bary na kółkach w Nowym Sączu będzie można odwiedzać jeszcze dziś do wieczora.   W trakcie zlotu zaplanowano też konkursy z nagrodami, a także muzyczne show.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE