Konkurs fotograficzny „Nowy Sącz w obiektywie” już po raz 13. Jest nowa kategoria

i

Autor: Michał Rejduch Konkurs fotograficzny „Nowy Sącz w obiektywie” Sądecka Biblioteka Punliczna organizuje po raz 13

Konkurs fotograficzny „Nowy Sącz w obiektywie” już po raz 13. Jest nowa kategoria

2022-01-02 8:00

Często fotografujecie życie w Nowym Sączu i wydarzenia odbywające się w mieście? Przejrzycie swoje archiwum z minionych dwunastu miesięcy i wybierzcie zdjęcia do kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”. Organizuje go Sądecka Biblioteka Publiczna.

Zdjęcia Nowego Sącza można przesyłać w trzech kategoriach

„Obraz miasta”, „Wydarzenia” i „Odkryj Nowy Sącz” – to trzy kategorie, w jakich można przesyłać fotografie na konkurs „Nowy Sącz w obiektywie”. Po raz 13. organizuje go Sądecka Biblioteka Publiczna. Trzecia kategoria jest tegoroczną nowością. Zdjęcia z niej, które zwyciężą w konkursie, pojadą promować Nowy Sącz za granicą w miastach partnerskich.

Happening z okazji 130-lecia Sądeckiej Biblioteki Publicznej

Zdjęcia już można przesyłać – mówi Magdalena Zając z Sądeckiej Biblioteki Publicznej. - „Obraz miasta” to kategoria, w której można pokazać zabytki Nowego Sącza, architekturę, przyrodę, czy nietypowe spojrzenie na różne miejsca w mieście. Jeżeli chodzi o drugą kategorię „Wydarzenia”, to w tym przypadku czekamy na fotografie przedstawiające codzienne życie mieszkańców, zdjęcia z różnych wydarzeń, jakie w 2021 roku odbywały się w mieście. Na trzecią kategorię „Odkryj Nowy Sącz” przyjmujemy zdjęcia pokazujące zarówno zabytki, architekturę, ciekawe miejsca, jak i wydarzenia, które odbyły się w Nowym Sączu. Na każdą z kategorii można przesłać maksymalnie cztery fotografie.

Sonda
Wywołujecie zdjęcia?

Najlepsze fotografie trafią na wystawę

Czasu na znalezienie ciekawych fotografii mamy sporo. Do Sądeckiej Biblioteki Publicznej muszą one trafić do 20 stycznia. Jak co roku te nagrodzone i wyróżnione zobaczymy na wystawie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej. Jej otwarcie odbędzie się 25 stycznia 2022 roku w piwnicach oddziału głównego przy ul. Franciszkańskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE