Kolejny nowy samochód trafił do sądeckich policjantów. Uwaga. Tym razem to pojazd nieoznakowany

2023-01-24 16:47
Nowy radiowóz dostali polcijanci w Nowego Sącz
Autor: KMP Nowy Sącz Nowy radiowóz dostali polcijanci w Nowego Sącz

Nowy, nieoznakowany radiowóz dostali policjanci z Nowego Sącza. Pojazdem na co dzień będą się poruszać policjanci, którzy pracują w posterunku policji w Nawojowej.

Nowy radiowóz przekazany policjantom z Nawojowej, to Toyota Corolla wyprodukowana w 2022 roku, z 1,5 litrowym silnikiem benzynowym o mocy 126 koni mechanicznych. Samochód kosztował ponad 100 tysięcy złotych.

Nowy samochód udało się kupić dzięki pomocy lokalnych samorządów. Pieniądze wyłożyło starostwo powiatowe, a także gminy Nawojowa, Łabowa i Kamionka Wielka.

Po raz kolejny sądecka policja może liczyć na Państwa zaangażowanie i wsparcie, dzięki któremu możemy jeszcze efektywniej dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów przebywających na Sądecczyźnie - mówi szef sądeckich policjantów Krzysztof Dymura.

QUIZ. Samochody znane z ekranów kin i tv. Widziałeś je na pewno, ale czy coś o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Legendarna "Drużyna A" poruszała się po USA Chevroletem/GMC serii...

Lokalne samorządy bardzo często dokładają się do takich zakupów. W 2022 roku dzięki pomocy miast, gmin i powiatu do sądeckiej komendy policji trafiło kilka nowych samochodów.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE