Kolejny dyżur w ZUS. Tym razem z okazji Światowego Tygodnia  Przedsiębiorczości

i

Autor: ZUS Nowy Sącz Kolejny dyżur w ZUS. Tym razem z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

region

Kolejny dyżur w ZUS. Tym razem z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

2023-11-16 17:27

Kolejny dyżur telefoniczny dla mieszkańców naszego regionu organizuje ZUS. Tym razem na tych, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z biznesem, ale też tych, którzy firmy już prowadzą. Warto zadzwonić.

Dyżur organizowany jest z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości czyli globalnej akcji, która promuje idee „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi.

Co roku eksperci ZUS angażują się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, która jest niezbędna przy prowadzeniu własnego biznesu. W tym roku przygotowano dwa dyżury telefoniczne - mówi Anna Szaniawska regionalny rzecznik prasowy ZUS w Małopolsce.

W piątek, 17 listopada będzie można dowiedzieć się więcej na temat odroczenia terminu płatności składek, układu ratalnego oraz umorzenia należności wobec ZUS

Natomiast we wtorek, 21 listopada eksperci ZUS będą czekać na tych, którzy własną firmę chcą założyć. Eksperci ZUS wyjaśnią na jakie ulgi i pomoc można liczyć.

Te przeboje świateczne śpiewają wszyscy. Sprawdź, jak dobrze je znasz

Pytanie 1 z 10
Mariah Carrey śpiewa, ze jedyne czego, chce na święta to…

Dyżury zaplanowano między godziną 10.00, a 12.00 pod numerem telefonu 18 449-85-45

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE