Kolejne drogowe remonty w Nowym Sączu.  Już od 22 czerwca

i

Autor: Darek Ryś

Kolejne zamknięcia i remonty na ulicach Nowego Sącza. Kierowcy przygotujcie się na utrudnienia!

2022-06-21 17:58

Dodatkowa dawka cierpliwości i wyrozumiałości przyda się kierowcom z Nowego Sącza i tym, którzy do tego miasta przyjeżdżają. W mieście ruszają kolejne drogowe remonty.

W środę, 22 czerwca drogowcy zabiorą się za kolejny kawałek ulicy Węgierskiej. Tym razem to około 200 metrowy odcinek w okolicach Winnej Góry przed Starym Sączem.

W planach jest tam wymiana asfaltu, a także remont chodników. Pojawią się też dodatkowe pasy, które ułatwią zjazd w kierunku stacji benzynowej. Prace na ulicy Węgierskiej potrwają od 5 do 7 tygodni. Ruch pojazdów będzie utrzymany, ale trzeba się tam liczyć z utrudnieniami.

Mówi Adam Konicki szef MZD w Nowym Sączu

Na tym jednak nie koniec, bo od środy 22 czerwca zamknięte będzie też skrzyżowanie ulicy Nawojowskiej z ulicą Grunwaldzką oraz odcinek Nawojowskiej od Alei Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Starodworską.

Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ulicy Nawojowskiej między ulicą Grunwaldzką a ulicą 29 Listopada będzie możliwy ulicą Graniczną oraz ulicą 29 Listopada. Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ulicy Nawojowskiej od Alei Piłsudskiego do ulicy Grunwaldzkiej będzie możliwy od strony Alei Piłsudskiego.

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku

Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Alei Piłsudskiego,1 Brygady i Łukasińskiego. Natomiast objazdy dla samochodów ciężarowych z kierunku Krynica wytyczono Alejami Piłsudskiego i ulicą Królowej Jadwigi, a od strony ulicy Grunwaldzkiej ulicą Zieloną i ulicą Wyspiańskiego.

Częściowe zamknięcie ulicy Nawojowskiej oznacza też zmiany w rozkładzie jazdy MPK. Chodzi o linię 1, 2, 3, 26, 37.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE