Kolejne narkotyki w rękach sądeckich policjantów. Zatrzymano też właściciela!

2021-10-21 15:55
Kolejne narkotyki w rękach sądeckich policjantów
Autor: KMP Nowy Sącz Kolejne narkotyki w rękach sądeckich policjantów

Blisko 174 gramy środków odurzających zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. 33-letni właściciel, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Może za to spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Na trop 33 latka wpadli policjanci, którzy w sądeckiej komendzie zajmują zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Mężczyznę zatrzymano, a potem przeszukano miejsce, gdzie mieszkał.

W trakcie przeszukania mieszkania sądeczanina, policjanci znaleźli marihuanę, o łącznej wadze blisko 174 gramów. Ponadto, zabezpieczyli również przedmioty, które mogły służyć do porcjowania i rozdrabniania narkotyków. 33-latek trafił do policyjnej celi.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Na razie 33 latek ma policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE