Będzie remont kolejnej ulicy w mieście.  Tym razem Żółkiewskiego

i

Autor: UM Nowy Sącz Będzie remont kolejnej ulicy w mieście. Tym razem Żółkiewskiego

Kolejna ulica w Nowym Sączu do remontu. Tym razem drogowcy zabiorą się za Żółkiewskiego

2020-08-12 16:57

Kierowców z Nowego Sącza w najbliższym czasie będą czekać nowe utrudnienia związane z remontami. Tym drogowcy zabiorą się za ulicę Żółkiewskiego.

Odnowiony będzie cały około 400-metrowy odcinek. Od ulicy Limanowskiego do ulicy Grodzkiej. Prace na Żółkiewskiego w Nowym Sączu mają się zacząć jeszcze w tym roku.

Wszyscy widzimy, jaki jest stan nawierzchni asfaltowej, chodników, a przede wszystkim krawężników, które się sypią. Właśnie wpisałem ulicę Żółkiewskiego na listę moich priorytetów. Chciałbym ją wyremontować jeszcze w tym roku. Jak zwykle będzie to zrobione kompleksowo i porządnie – mówi prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Posłuchaj prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla

Kierowcy muszą pamiętać, że w Nowym Sączu cały czas trwają prace na ulicy Wiśniowieckiego, a także ulicy Broniewskiego. Te ulice częściowo są zamknięte dla ruchu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE