Budowa kompleksu sportowoego w Starym Sączu

i

Autor: facebook.com/gminastarysacz Budowa kompleksu sportowoego w Starym Sączu

Kiedy skatepark i pumptrack w Starym Sączu będą gotowe? Sprawdziliśmy to!

2022-05-10 7:55

Prace idą pełną parą, a mieszkańcy zastanawiają się, kiedy skatepark i pumptrack w Starym Sączu będą otwarte. Taki kompleks sportowo – rekreacyjny powstaje przy ulicy Podegrodzkiej. O jego budowę fani rolek, deskorolek i rowerów prosili już od dawna.

Nowoczesny kompleks powstaje przy ul. Podegrodzkiej w Starym Sączu

Młodzież ze Starego Sącza i okolicy już może się cieszyć. Na początku wakacji ma być oddany do użytku nowoczesny kompleks sportowy przy ulicy Podegrodzkiej. Będzie można tam pojeździć na hulajnodze, rowerze, deskorolce i na rolkach.

W Nowym Sączu powstała kwiatkodzielnia

Były takie głosy, młodzież bardzo tego oczekiwała. Chleliśmy to zlokalizować w takim miejscu, żeby nikomu to nie przeszkadzało, ale jednocześnie, żeby wykorzystać jego potencjał. Myślę, ze kompleks będzie się cieszył dużą popularnością. W pobliżu będzie parking, ale też miejsca do odpoczynku – wyjaśnia Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza.

QUIZ. Polskie słowa trudniejsze niż zagraniczne. Podołają tylko najlepsi! Spróbujesz?

Pytanie 1 z 12
Woliera to…?

Kolejna atrakcja w gminie Stary Sącz

Budowa ma kosztować 1 milion 300 tysięcy złotych. Kompleks sportowy przy ul. Podegrodzkiej w Starym Sączu będzie to już kolejna atrakcja, która powstanie w gminie. Pod koniec 2021 roku otwarta została ścieżka w koronach drzew