Akcja Wielkanocna paczka dobra

i

Autor: www.sc.org.pl

Akcja stowarzyszenia Sursum Corda

Każdy może przygotować „Wielkanocną paczkę dobra”

2023-03-22 7:48

Znowu możemy pomóc potrzebującym osobom. Tym razem chodzi o podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda z Nowego Sącza. Rusza coroczna zbiórka darów przed świętami wielkanocnymi.

Nowy Sącz. Wielkanocna zbiórka darów

Rusza akcja pod hasłem „Wielkanocna paczka dobra”, którą organizuje stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza. Pomóc może każdy z nas. Wystarczy dołożyć się do wielkanocnej paczki, która później trafi do podopiecznych stowarzyszenia. Można też wpłacić pieniądze.

W Nowym Sączu powstała kwiatkodzielnia

Wytypowaliśmy dwadzieścia rodzin w najtrudniejszej sytuacji. Wartość jednej paczki dla rodziny to jest 600 złotych. Połowa tej kwoty to są produkty spożywcze, druga połowa środki czystości, chemia domowa. Te paczki nasi wolontariusze dostarczą do rodzin. Prosimy o możliwość zakupu wyszczególnionych na naszej stronie produktów, ale istnieje też możliwość wpłaty online – mówi Marcin Kałużny ze stowarzyszania Sursum Corda.

POSŁUCHAJ: Marcin Kałużny, prezes Sursum Corda mówi o akcji

Szczegóły są na www.paczkadobra.sc.org.pl. Akcja będzie realizowana do końca marca. Potem wolontariusz skompletują paczki i dostarczą do podopiecznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE