Joanna Otto prezentuje charytatywny kalendarz na 2022 rok

i

Autor: Michał Rejduch Joanna Otto prezentuje charytatywny kalendarz na 2022 rok

Już jest charytatywny kalendarz, a w nim zajęcia ponad 30 psów i kotów ze schroniska

2021-12-26 10:00

Gotowy jest już charytatywny kalendarz, którego bohaterami są adoptowane z nowosądeckiego schroniska psy i koty. Dochód z jego sprzedaży zasili konto schroniska. W kalendarzu na 2022 rok znalazły się fotografie ponad 30 psów i kotów, które w ostatnim roku znalazły nowy dom.

Zdjęcia zrobili nowi właściciele psów i kotów

Przypomina o ważnych datach, odlicza dni, ale też pomaga. Taki jest kalendarz na 2022 roku, który przygotowało schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. W tym roku w kalendarzu znalazły się fotografie wykonane przez nowych właścicieli zwierząt, które w tym roku znalazły nowy dom.

Tak się bawią Radni Sejmiku Samorządowego Województwa Małopolskiego.

Jak co roku wydaliśmy taki kalendarz, który ma stanowić cegiełkę na rozwój i funkcjonowanie naszego schroniska. W tegorocznym kalendarzu mamy zdjęcia, które przysłali nam właściciele adoptowanych psów i kotów. Pokazujemy w nim kilkadziesiąt zwierzaków, które są szczęśliwe w nowych domach – mówi Joanna Otto, kierownik schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

Sonda
Czy adoptowałeś(aś) kiedykolwiek zwierzę?

Gdzie można dostać kalendarze?

Pieniądze, które uda się zebrać ze sprzedaży kalendarzy będą przeznaczone na utrzymanie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. Kalendarz można dostać w schronisku przy ul. Tłoki.