Zakończył się remont parkingu przy cmentarzu w Gołąbkowicach

i

Autor: Grzegorz Ledziński Zakończył się remont parkingu przy cmentarzu w Gołąbkowicach

Jest kolejny nowy parking w mieście. Tym razem przy Lwowskiej. Zobacz co się zmieniło!

2021-08-05 8:10

Koniec połamanych betonowych płyt, zniszczonego asfaltu i błota po deszczu. Zakończył się remont parkingu przy cmentarzu na osiedlu Gołąbkowice w Nowym Sączu.

Parking wyłożono wygodną kostką brukową, fachowcy wymienili też krawężniki, naprawili mur oporowy, poprawili odwodnienie oraz odnowili metalowe barierki. Wydzielono też specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Jest to efekt projektu do Budżetu Obywatelskiego, którego jestem autorem, a Państwo zagłosowali na ten projekt jesienią 2020 roku. To dowód na to, że warto głosować, być aktywnym i warto wspierać lokalne inicjatywy - mówi miejski radny Grzegorz Ledziński. 

Przebudowa parkingu przy cmentarzu na osiedlu Gołąbkowice przy ulicy Lwowskiej zaczęła się na początku lipca. W sumie może tam teraz zaparkować kilka samochodów.

QUIZ. Polskie powstania. Warszawskie, listopadowe, jakie jeszcze? Dopasuj daty i zdąbądź komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Które polskie powstanie wybuchło w 1863 r.?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE