Jak bez wychodzenia z domu załatwić sprawę w ZUS? Tego dowiesz się już w piątek

2020-11-19 19:29 DR
Kolejny dyżur w ZUS w Nowym Sączu.  Tym razem poznasz e-wizytę
Autor: ZUS Kraków Kolejny dyżur w ZUS w Nowym Sączu. Tym razem poznasz e-wizytę

Mimo że taka usługa działa już od kilkunastu dnia, to wszyscy jeszcze wiedzą, jak z niej skorzystać. Chodzi o e-wizytę, którą uruchomił Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki niej bez wychodzenia z domu można połączyć się z pracownikiem zakładu. Wystarczy tylko smartfon albo komputer z mikrofonem i kamerką.

Osoby, które chcą z takie usług skorzystać, ale nie wiedza jak będą mogły właśnie na ten temat porozmawiać z ekspertem ZUS w Nowym Sączu. .Dzwonić będzie można już w piątek, 20 listopada. 

W czasie dyżuru organizowanego przez oddział ZUS w Nowym Sączu będzie można dowiedzieć się m.in. jak zarezerwować e-wizytę i jak się do niej przygotować. Pracownik ZUS podpowie też jakie sprawy można załatwić w czasie wideorozmowy. Będzie można również zapytać o inne formy kontaktu z Zakładem. Jak na przykład Platforma Usług Elektronicznych ZUS – mówi Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w Krakowie.

Posłuchaj Anny Szaniawskiej regionalnego rzecznika ZUS w Krakowie
Nowy mural powstaje przy ulicy Broniewskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Telefoniczny dyżur eksperta zaplanowano na piątek, 20 listopada, w godzinach 12.00 – 14.00. Pracownicy ZUS będą czekać pod numerem telefonu 18 449-85-45.