Plakat festiwalu

i

Autor: https://www.facebook.com/WSBNLUOfficial

Gwiazdy znane z hitów na czasie Radia Eska przyjadą do Nowego Sącza! Wystapią na Summer Sącz Festival

2022-06-09 12:00

Smolasty, Magraret i Baranowski wystąpią w Nowym Sączu. Artyści będą gośćmi pierwszego Summer Sącz Festiwal, który zorganizuje Wyższa Szkoła Biznesu. Impreza odbędzie się z okazji 30-lecia uczelni.

Hity na czasie prosto z Nowego Sącza!

Gwiazdy znane z „Hitów na czasie” wystąpią w Nowym Sączu. W piątek i w sobotę na kampusie WSB przy ul. Zielonej odbędzie się Summer Sącz Festival, w którego trakcie nie zabraknie muzycznej uczty. Specjalnie na ten festiwal przyjadą artyści, których piosenki kojarzymy z anteny Radia Eska. Będziecie mogli ich zobaczyć na żywo, zrobić sobie z nimi zdjęcie, czy pobawić się przy ich piosenkach przed sceną.

Orszak Jana Długosza w Nowym Sączu

Summer Sącz Festival to niesamowite wydarzenie, które organizujemy na kampusie WSB przy ul. Zielonej. W piątek, 10 czerwca usłyszymy Margaret i Baranovskiego, a dzień później na scenie pojawią się Smolasty i OTSOCHODZI. Imrpeza jest organizowana na finał obchodów 30-lecia naszej uczelni. Przygotowaliśmy kilka stref tematycznych, będzie strefa dla dzieci, strefa VIP, do której dostęp będą mieć nasi studenci, absolwenci i zaproszeni goście — mówi Michał Kapała z WSB.

Quiz o Polsce - sprawdź ile wiesz o swoim kraju

Pytanie 1 z 11
Godło Polski to...

Festiwal odbędzie się 10 i 11 czerwca na kampusie WSB przy ul. Zielonej. Koncerty zaczną się o godzinie 18. W trakcie festiwalu odbędą się również konkursy z różnymi nagrodami.