Sądeccy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju, który groził i okradł nastolatka

i

Autor: KMP Nowy Sącz Sądeccy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju, który groził i okradł nastolatka

Groził 15-latkowi, a później go okradł. Szybko trafił w ręce policji. Już jest za kratkami!

2023-02-03 14:15

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali 26 latka, który groził i okradł nastolatka. Mężczyzna wpadł mimo że sądeccy policjanci informację o rozboju dostali kilka dni po tym zdarzeniu.

Wszystko wydarzyło się 27 stycznia w rejonie miejskich plant w Nowym Sączu. Około godziny 16:30 do 15-letniego chłopca przechodzącego przez park, podszedł mężczyzna, który zaczął mu grozić i zażądał pieniędzy.

Nastolatek, obawiając się agresora, oddał mu 100 złotych, które miał przy sobie. Sprawca zabrał pieniądze i odszedł.

Policjanci otrzymali informację o rozboju dopiero po 4 dniach, gdy do komendy zgłosili się rodzice pokrzywdzonego nastolatka i złożyli formalne zawiadomienie o przestępstwie. Sądeccy kryminalni natychmiast podjęli czynności, by ustalić i zatrzymać sprawcę. W efekcie tych działań, już kilka godzin po zgłoszeniu sprawy, policjanci na jednej z ulic w centrum Nowego Sącza zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o to przestępstwo – mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu

QUIZ. Tak zdradzają w M jak miłość. Prawdziwy fan musi znać te afery na wyrywki!

Pytanie 1 z 17
Kto odkrył romans Małgosi z pisarzem Zbigniewem Napiórkowskim?

26-letni usłyszał zarzut rozboju. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Za rozbój grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE