Kolejną już zbiórkę darów organizuje Fundacja Bratnia Dusza z Krynicy Zdroju

i

Autor: Fundacja Bratnia Dusza Kolejną już zbiórkę darów organizuje Fundacja Bratnia Dusza z Krynicy Zdroju

Można pomagać

Fundacja Bratnia Dusza prosi o pomoc. Wspólnie przygotujmy paczki dla polaków na Ukrainie

2023-04-01 8:00

Jest okazja do pomagania. Tym razem polskim rodzinom, które mieszkają na Ukrainie. Kolejną już zbiórkę darów organizuje Fundacja Bratnia Dusza z Krynicy Zdroju.

Tym razem z okazji Świąt Wielkanocnych wolontariusze chcą przygotować około 200 paczek. Potrzebna jest żywność, kosmetyki, środki czystości, ale też inne rzeczy, które przydadzą się w domu.

Żywność długoterminową, środki czystości oraz środki higieny osobistej można przynosić do starostwa powiatowego w Nowym Sączu, które znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 33 - mówi Iwona Romaniak szefowa fundacji Bratnia Dusza.

Mówi Iwona Romaniak prezes Fundacji Bratnia Dusza

Wielkanocna zbiórka darów dla Ukrainy potrwa do 14 kwietnia. Później paczki pojadą za naszą wschodnią granicę.

Quiz. Ania z Zielonego Wzgórza czeka na przyjaciółkę od serca. Sprawdź, jak dobrze znasz rudowłosą bohaterkę książki z dzieciństwa

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jak nazywała się Ania z Zielonego Wzgórza?

Fundacja Bratnia dusza takie akcje organizuje już od wielu lat. Tylko w 2022 roku fundacji udało się wysłać na Ukrainę 7 tirów i prawie 90 mniejszych samochodów z darami.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE