kandydatki miss supranational

i

Autor: Biuro prasowe UM Nowego Sącza

Festiwal Piękna w Nowym Sączu. Przeczytaj, jak zdobyć darmowe wejściówki

2021-08-20 14:00

Najpiękniejsze kobiety świata i najprzystojniejsi mężczyźni w ten weekend powalczą o tytuł Miss i Mistera Supranational. Wybory odbędą się w sobotę i niedzielę w Amfiteatrze w Nowym Sączu. Od kilku dni kandydatki i kandydaci do tytułu przebywają w Nowym Sączu.

W piątek, 20 sierpnia w ramach Festiwalu Piękna odbędą się wybory Miss Polski. To właśnie wtedy wieczorem poznamy najładniejszą kobietę 2021 roku. Emocji nie zabraknie także, dzień później, w sobotę oraz w niedzielę. Właśnie na te dwa dni zaplanowano wybory Miss i Mistera Supranational. Od kilku dni kandydaci z różnych krajów świata zwiedzają Sądecczyznę, biorą udział w sesjach zdjęciowych w różnych miejscach i promują nasz region w swoich mediach społecznościowych.

Najpiękniejsze kobiety świata w nowosądeckim MOK-u

Sam Festiwal będzie także świetną promocją dla Nowego Sącza. Wybory mają być transmitowane do 140 krajów na świecie. W Polsce będzie można je obejrzeć w Telewizji Polsat. Mieszkańcy Nowego Sącza mają okazję zobaczyć wybory i konkurencje, z jakimi zmierzą się kandydaci i kandydatki na żywo. Jak to zrobić?

QUIZ. Zwierzę czy roślina? 10 szybkich pytań, sprawdź swój wynik!

Pytanie 1 z 10
Epipremnum złociste

Zapraszamy do Amfiteatru w Parku Strzeleckim posiadaczy Karty Nowosądeczanina. Darmowe bilety można otrzymać przed każdą galą, 90 przed jej rozpoczęciem. Naprawdę warto! – zachęca prezydent Ludomir Handzel.

Wybory Miss Polski odbędą się w piątek o godzinie 19:30, Wybory Miss Supranational w sobotę o 19:30, a wybory Mister Supernational w niedziele o godzinie 15.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE