ESKA Dowozi w Nowym Sączu! Wyjątkowe boxy czekają na słuchaczy Radia ESKA!

2021-05-27 14:30
ESKA Dowozi
Autor: Radio ESKA

"ESKA Dowozi w Nowym Sączu" to nowa akcja, która startuje w poniedziałek, 10 maja. Słuchacze Radia ESKA będą mieli okazję zdobyć wyjątkowe boxy wypełnione nagrodami oraz smaczne jedzonko. Dodatkowo poznają naszych reporterów, których dobrze znają z radiowej anteny. Jak wziąć udział w akcji "ESKA Dowozi w Nowym Sączu"? Sprawdźcie!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Nowy Sącz 106,8 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jak zgłosić się do akcji "ESKA Dowozi" i cieszyć się pysznym jedzonkiem oraz eskowymi gadżetami? Wejdźcie na stronę dowozi.eska.pl. Tam wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, byśmy wiedzieli, gdzie Was znaleźć! Akcja potrwa do 28 maja. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Nowy Sącz. Materiały z akcji, w tym zdjęcia i filmy, będą również publikowane na eska.pl oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta. Nadajemy w 41 miastach. Radio ESKA to największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. Dziennie docieramy do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to też zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social mediach. Lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Pierwszą osobą do której pojechaliśmy w ramach akcji "ESKA DOWOZI w Nowym Sączu" była Monika. Prowadzi ona szkołę śpiewu i właśnie wróciła do pracy stacjonarnej. Podpowiedziała nam jak dbać o głos, a także dała szybką lekcję śpiewu.

Eska Dowozi w Nowym Sączu
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu
ESKA Dowozi w Nowym Sączu: z wizytą w szkole śpiewu u Moniki

Wtorek, to kolejny dzień naszej akcji „ESKA DOWOZI w Nowym Sączu”. Tym razem odwiedziliśmy Kasię, która pracuje przy ulicy Lwowskiej w jednym z biur podróży. Jak sama mówi, uszczęśliwia w pracy mieszkańców Nowego Sącz. Posłuchajcie sami:

Eska Dowozi w Nowym Sączu
Autor: Michał Rejduch
ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Odwiedziny u Kasi w biurze podróży

ESKA Dowozi w Nowym Sączu tym razem gościła u Sylwii i jej sąsiadki Darii w dzielnicy Zawada w Nowym Sączu. Dziewczyny wspólnie pomagają sobie w opiece nad dziećmi, pracach w ogrodzie, albo, jak to kobiety godzinami rozmawiają przy kawie. Sąsiedzka pomoc, jak zgodnie przyznały jest nieoceniona. Dziewczyny dostały od nas prezenty.

Sylwia z sąsiadką Eska dowozi
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu

W zakładzie krawieckim zawsze jest dużo roboty. Przekonuje się o tym codziennie Agnieszka, razem ze swoimi pracownicami, które odwiedziliśmy w ramach akcji ESKA DOWOZI w Nowym Sączu. Co tam się działo? Posłuchajcie…

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Z wizytą u Agnieszki, która pracuje w zakładzie krawieckim
eska dowozi agnieszka zakład krawiecki
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu Tym razem pomogliśmy w pracy Agnieszce w jej zakładzie krawieckim

Pierwszy tydzień naszej akcji zakończyliśmy bardzo sportowo. Z boxem pełnym eskowych gadżetów i burgerami odwiedziliśmy Tomka, który jest trenerem personalnym i z powodu pandemii pracuje z domu prowadząc treningi online. Jak się prowadzi zajęcia przed kamerą między stołem a szafą? Posłuchajcie…

ESKA DOWOZI w Nowym Sączu: z wizytą u Tomka
Eska Dowozi w Nowym Sączu trener
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu

Drugi tydzień naszej akcji ESKA DOWOZI w Nowym Sączu, to wizyta między innymi u Dawida, który jak nam powiedział, buduje inwestycje życia. Co to takiego? Posłuchajcie...

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Pomagamy Dawidowi w budowie domku dla dzieci
Eska Dowozi w Nowym Sączu. Z wizyta u Dawida
Autor: Radio Eska Eska Dowozi w Nowym Sączu. Z wizytą u Dawida

Gdzie jest największa makieta kolejowa w Nowym Sączu? Oczywiście, że na dworcu PKP. Ma ona około 20 metrów kwadratowych i sterowanie miniaturowymi pociągami, które po niej jeżdżą wcale nie jest takie łatwe.

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Zobaczyliśmy największą makietę kolejową w mieście
Największa makieta kolejowa w Nowym Sączu
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu Największa makieta kolejowa w Nowym Sączu

W czwartek do swojej pracy zaprosiła nas Kasia, która codziennie obraca grubą kasą! Kasia pracuje w jednym z banków w centrum Nowego Sącza, ma fantastyczny zespół i to właśnie im zrobiliśmy dzień dowożąc szamę i box z eskowymi gadżetami. 

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Z wizytą u Kasi, która co dzień obraca grubą kasą

Eska Dowozi w Nowym Sączu i przy okazji robi niespodzianki! Swoich rodziców do naszej akcji zgłosiła Kinga z Biegonic w Nowym Sączu. Małgosia i Jurek każdą wolną chwilę poświęcają na pielęgnowanie swojego ogrodu. Na prośbę Kingi postanowiliśmy im zrobić dzień i wpadliśmy do nich z czymś na ząb, słodyczami i eskowymi gadżetami.  Posłuchajcie jak było...

Eska Dowozi w Nowym Sączu. Niespodzianka dla Małgosi i Jurka
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu Eska Dowozi w Nowym Sączu. Niespodzianka dla Małgosi i Jurka
ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Kinga z Biegonic zrobiła niespodziankę swoim rodzicom

To już ostatni tydzień akcji ESKA DOWOZI w Nowym Sączu. Tym razem do siebie zaprosiła nas Monika, która mieszka na osiedlu Wojska Polskiego w Nowym Sączu. W wolnym czasie uwielbia spacery po Plantach i relaks w parku przy ruinach zamku. Monika opowiedziała nam też o swojej wesołej gromadce...

ESKA DOWOZI w Nowym Sączu: Odwiedziny u Moniki
Eska Dowozi w Nowym Sączu. Odwiedziny u Moniki
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu Eska Dowozi w Nowym Sączu. Odwiedziny u Moniki

W środę nasza akcja ESKA DOWOZI dotarła do Małej Wsi koło Nowego Sącza, gdzie od kilku miesięcy mieszka Ola razem ze swoim narzeczonym, rodowitym Hiszpanem z teneryfy Joanem. Praca zdalna pozwoliła im na to, żeby porzucić głośny Kraków i przenieść się bliżej gór. Zrobiliśmy im dzień!

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Z wizytą u Oli

Ekipa Radia Eska bardzo lubi robić niespodzianki słuchaczom. Weronika poprosiła nas, żebyśmy zrobili dzień jej dziadkom, Alinie i Józefowi, którzy obchodzą 55 rocznicę ślubu. W ramach akcji ESKA DOWOZI w Nowym Sączu pojechaliśmy na Osiedle Kochanowskiego z niespodzianką! Jak było? Posłuchajcie...

ESKA DOWOZI W NOWYM SĄCZU: Weronika zrobiła niespodziankę swoim dziadkom
Eska Dowozi w Nowym Sączu. Niespodzianka dla dziadków Weroniki
Autor: Eska Dowozi w Nowym Sączu Eska Dowozi w Nowym Sączu. Niespodzianka dla dziadków Weroniki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE