"Dobry zwyczaj – pożyczaj". Sądecka biblioteka rusza z nową akcją w internecie

2020-09-14 13:01 MR
Sądecka Biblioteka Publiczna
Autor: Michał Rejduch

Sądecka Biblioteka Publiczna słynie z tego, że organizuje wiele spotkań autorskich, cykle edukacyjne dla młodzieży szkolnej, czy ciekawe zajęcia. Teraz, w dobie epidemii większość wydarzeń przenosi do internetu. Pierwsze już jutro. A wszystko pod hasłem promującym czytelnictwo „Dobry zwyczaj – pożyczaj”.

W ramach akcji zaplanowano kilka spotkań autorskich, oczywiście w formie online. Gośćmi będą autorzy książek, ale też plastycy, czy bohaterowie bajek. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek w godzinach przedpołudniowych. Gościem będzie Grzegorz Kasdepke.

Jest to pisarz literatury dziecięcej, autor wielu książek – mówi Dorota Wcześny z Sądeckiej Biblioteki Publicznej. - Spotkanie z autorem, podobnie jak inne w ramach cyklu „Dobry zwyczaj – pożyczaj” odbędzie się przez internet. Każdy z uczesnitków będzie mógł zadać pytanie autorowi, porozmawiać z nim chwile. Tutaj apelujemy do dyrektorów szkół, nauczycieli, żeby umożliwili dzieciom wzięcie udziału w tych spotkaniach.

W Nowym Sączu pojawiły się stacje do naprawy rowerów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grzegorz Kasdepke to cieszący się niezwykłą popularnością pisarz dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy i dziennikarz, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dziecięcego „Świerszczyk”, laureat wielu nagród. Spotkanie autorskie odbędzie się we wtorek o godzinie 10:30 pod linkiem TUTAJ.

W najbliższym czasie biblioteka planuje zorganizować także spotkania z innymi autorami. Między innymi z Izabelą Klebańską i Renatą Piątkowską oraz warsztaty plastyczno-literackie z Pawłem Wakułą.