Dla kogo Tarcza 6.0? Tego dowiesz się w Nowym Sączu. Na pytania będą czekać eksperci ZUS

2021-01-11 18:41 DR
Dla kogo Tarcza 6.0? Tego dowiesz się w Nowym Sączu. Na pytania będą czekać eksperci ZUS
Autor: ZUS Nowy Sącz Dla kogo Tarcza 6.0? Tego dowiesz się w Nowym Sączu. Na pytania będą czekać eksperci ZUS

Kolejny dyżur eksperta organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu. Tym razem 12 stycznia. ZUS będzie czekać na pytania od przedsiębiorców, którzy są zainteresowani pomocą ZUS w ramach Tarczy 6.0.

Dzięki Tarczy 6.0 przedsiębiorcy o określonych numerach PKD mogą zostać zwolnieni z opłacania składek za wybrane miesiące, a także otrzymać dodatkowe świadczenie postojowe. O dodatkowe postojowe mogą wnioskować również osoby wykonujące umowy cywilnoprawne. Ponadto ustawa wprowadza nowe rozwiązanie, zwolnienie z obowiązku naliczania składek od umów zleceń.

W czasie dyżuru, zorganizowanego przez oddział ZUS w Nowym Sączu, będzie można dowiedzieć się m.in. jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać wsparcie z ZUS oraz do kiedy można składać wnioski – mówi Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Mówi Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Dyżur telefoniczny związany pomocą ZUS w ramach Tarczy 6.0 zaplanowano na wtorek, 12 stycznia w godzinach 10.00 – 14.00, pod numerem telefonu 18 449-85-45.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl