Co było w paczce z paczkomatu? W Nowym Sączu interweniowali pirotechnicy [ZDJĘCIA, AUDIO]

2022-09-28 15:17

Kilka zastępów straży pożarnej i kilka radiowozów policji dziś pojawiło się na parkingu przy centrum handlowym Europa przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Wszystko przez podejrzaną paczkę, którą dostała jedna z mieszkanek naszego regionu. Co w niej było?

Z paczki wystawały kable

Kobieta zaniosła paczkę do samochodu i wtedy okazało się, że wystają z niej kable. Wystraszona, natychmiast powiadomiła policję. Przybyli na miejsce mundurowi zabezpieczyli samochód i ewakuowali parking. Razem z policją na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej. Do Nowego Sącza również przyjechali pirotechnicy z Krakowa. Co mówili świadkowie zdarzenia? Posłuchaj poniżej.

POSŁUCHAJ: Mieszkańcy Nowego Sącza mówią o akcji strażaków i policjantów

Przybyli na miejsce pirotechnicy z Krakowa wyciągnęli paczkę z bagażnika samochodu za pomocą specjalnego robota. Sprawdzili jej zawartość i wykluczyli materiały wybuchowe – poinformowała nas Justyna Basiaga, rzeczniczka prasowa nowosądeckiej Policji.

Więcej na tę chwile policja zdradzać nie chce. Centrum handlowego nie ewakuowano, zamknięto jedynie parking, na którym stał samochód z podejrzaną przesyłką. Na miejscu nadal pracują policjanci.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE