Chryzantemy na placu targowym

i

Autor: Michał Rejduch W tym roku więcej zapłacimy za chryzantemy?

Ceny chryzantem i zniczy na Wszystkich Świętych w Nowym Sączu. Jest drożej niż rok temu?

2022-10-26 7:28

Dzień Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. Mieszkańcy Nowego Sącza przygotowują się do wizyty na grobach bliskich już od jakiegoś czasu. Niektórzy zakupów nie chcą zostawiać na ostatnią chwilę i kwiaty na groby kupują już teraz. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za chryzantemy.

 Dzień Wszystkich Świętych. Ile zapłacimy za chryzantemy?

Więcej w tym roku możemy zapłacić za chryzantemy. Te popularne na Wszystkich Świętych kwiaty u niektórych sprzedawców w Nowym Sączu mogą być droższe niż rok temu. Na rynku maślanym, za kwiaty w donicy zapłacimy od 15 do 30 złotych. Ich ceny zależą od wielkości. U niektórych sprzedawców ceny wzrosły o kilka złotych.

Ile w Nowym Sączu zapłacimy za chryzantemy?

QUIZ. Dzień Wszystkich Świętych. Co wiesz o 1 listopada?

Pytanie 1 z 10
Czy Wszystkich Świętych to to samo co Święto Zmarłych?

Ile zapłacimy za znicze na 1 listopada?

Sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Nowego Sącza cieszą się sztuczne wiązanki. Niektórzy wybierają właśnie takie rozwiązanie z oszczędności i tego powodu, że żywe kwiaty szybko więdną. Więcej w tym roku zapłacimy też za znicze. W niektórych przypadkach ceny poszły w górę nawet o 50 procent. Najtańsze na rynku maślanym można kupić za około 5 złotych, najdroższe kosztują 100 złotych. Droższe w tym roku są również wkłady do zniczy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE