Był tort i wspólne śpiewanie piosenek. Harcerze z regionu sądeckiego świętują 110 urodziny!

2021-10-24 12:41
Harcerze z regionu sądeckiego świętują 110 urodziny
Autor: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu Harcerze z regionu sądeckiego świętują 110 urodziny

To nie tylko fajna przygoda, ale też dobra szkoła życia. Tak mówili harcerze, którzy w sobotę spotkali się w Nowym Sączu. Okazja była poważna, bo w tym roku mija dokładnie 110 lat od kiedy w regionie sądeckim pojawiły się pierwsze drużyny harcerskie.

Urodzinowe spotkanie, które zorganizowano w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu było okazją do wspólnych rozmów, ale też dobrej zabawy. Ne mogło też zabraknąć urodzinowego tortu, a także harcerskich piosenek.

Posłuchaj harcerzy i szefowej hufca w Nowym Sączu Justyny Blukacz

Rodzina sądeckich harcerzy nie jest mała. Do tej organizacji należy dziś około 400 harcerzy z całego regionu sądeckiego.

Ponad stu letnią historię harcerstwa w regionie sądeckim można poznać na wystawie, która przez cały miesiąc będzie czkać na mieszkańców miasta w komendzie ZHP w Nowym Sączu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE