Kolejne utrudnienia na drogach w regionie sądeckim. Zobacz gdzie pojawią się drogowcy!

2021-10-24 15:39
Kolejne roboty na drogach w regionie. Są utrudnienia
Autor: Starostwo powiatowe w Nowym Sączu Kolejne roboty na drogach w regionie. Są utrudnienia

Na duże utrudniania na drogach powiatowych muszą się przygotować kierowcy z regionu nowosądeckiego. Tym razem drogowcy pojawią się aż w dwóch miejscach. W gminie Kamionka Wielka i Nawojowa.

W poniedziałek 25 i wtorek 26 października między godziną 8:00, 18:00 będą wykonywane prace remontowe na drodze powiatowej Kamionka Wielka - Kamionka Wielka w miejscowości Kamionka Wielka. Niestety na odcinku około jednego kilometra ta trasa będzie zamknięta dla ruchu.

Uważać muszą też kierowcy z gminy Nawojowa. Tam także drogowcy planują prace.

We wtorek 26 i środę 27 października między godziną 8:00, 16:00 będą prowadzone prace związane z przebudową drogi powiatowej Frycowa - Złotne w miejscowości Frycowa. Tam też droga będzie zamknięta dla ruchu na odcinku około 890 metrów.

Niestety w jednym i drugim przypadku nie da się zorganizować objazdów.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE