Budowa apartamentowca przy ul. Czecha

i

Autor: Michał Rejduch Budowa apartamentowca przy ul. Czecha

Apartamentowiec STBS przy ul. Czecha będzie gotowy w tym roku

2023-02-01 9:00

Nowoczesny apartamentowiec przy ul. Bronisława Czecha w Nowym Sączu ma być gotowy w tym roku. Znajdzie się tu ponad 50 mieszkań i podziemny garaż. Wszystko ma być w wysokim standardzie. Jak zaznaczają władze STBS, tego oczekują mieszkańcy.

Nowy Sącz. Kończy się budowa apartamentowca STBS

Jeszcze w tym roku pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nowego apartamentowca, który przy ulicy Bronisława Czecha w Nowym Sączu buduje Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Budynek jest już gotowy. Teraz trwają w nim prace wykończeniowe. To pięciokondygnacyjny budynek z podziemnym garażem. Mieszkania mają być przestronne, klatki schodowe będą urządzone w nowoczesnym stylu. Zainteresowanie mieszkaniami było bardzo duże. Na niektóre było po kilka wniosków.

Pierwszy w Nowym Sączu robot - kelner

W tej chwili budowa apartamentowca jest na etapie wykończeń instalacji wewnętrznych i tynków wewnętrznych. W budynku zamontowane są już okna i drzwi. Kiedy zrobi się cieplej, zostanie on ocieplony. Czekamy jeszcze na podłączenie centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody użytkowej – mówi Jacek Żelazko prezes STBS.

STBS wybuduje w Nowym Sączu kolejne apartamentowce

W apartamentowcu przy ul. Czecha znajdzie się ponad 50 mieszkań o powierzchni od 41 do 80 metrów kwadratowych. Budowa kosztuje 16 milionów złotych. Podobnych bloków miejska spółka w Nowym Sączu chce zbudować co najmniej kilka. Uzupełnieniem inwestycji przy ul. Czecha, ma być budynek przy ul. 29 listopada. Bloki będą połączone duży garażem podziemnym, w którym również znajdą się komórki lokatorskie dla mieszkańców. W przyszłości STBS chce zbudować również wieżowiec przy ul. Nawojowskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE