Ale miał pecha! Zaproponował sprzedaż narkotyków niemundurowanym policjantom

2021-10-19 16:00
Próbował sprzedać narkotyki nieumundurowanym policjantom. Ma problemy
Autor: KMP Nowy Sącz Próbował sprzedać narkotyki nieumundurowanym policjantom. Ma problemy

Tego raczej się nie spodziewał. 32-latek przed jednym z klubów w Nowym Sączu zaproponował substancję psychotropową… nieumundurowanym funkcjonariuszom sądeckiej Policji.

Pech był podwójny. Policjanci byli ekspertami, bo na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Mężczyzna zamiast na imprezie, noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci, którzy przejeżdżali nieoznakowanym radiowozem obok jednego z klubów w Nowym Sączu, zauważyli mężczyznę, który machając do nich ręką, wykonał gest, by się zatrzymali. Gdy zaparkowali samochód w pobliżu, mężczyzna podszedł do nich i od razu zaproponował „coś na rozluźnienie”. Kiedy policjanci zapytali, czy ma przy sobie jakieś narkotyki, pokazał im woreczek z białym proszkiem. Wówczas funkcjonariusze okazali mu swoje legitymacje służbowe - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Zaskoczony 32-latek trafił do sądeckiej komendy. Tam, po przebadaniu narkotesterem okazało się, że substancją, którą przechowywał w foliowym woreczku był 4-CMC, czyli klefedron.

Mieszkaniec powiatu nowosądeckiego usłyszał od policjantów zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE