Viki Gabor - wiek, Time, The Voice Kids, Instagram. Co o niej wiemy?

2019-09-15 15:37 A.D.
Viki
Autor: YouTube/ VikiVEVO

Viki Gabor to młodziutka piosenkarka, którą poznaliśmy dzięki programowi The Voice Kids. Wiktora była uczestniczką drugiej edycji show. Artystka trafiła do drużyny Tomsona i Barona i udowodniła wszystkim, że w śpiewaniu ma niewielu sobie równych. Co powinniśmy wiedzieć o ślicznej wokalistce? Poznajcie ją lepiej na ESKA.pl

Viki, a właściwie Wiktora, to utalentowana wokalistka, która ma ogromne szanse zrobić ogromna karierę. Dziewczyna idzie w ślady Roxi Węgiel, 4Dreamers i Zuzy Jabłońskiej, którzy po zakończeniu The Voice Kids wkroczyli z hukiem na muzyczny rynek. Co już wiemy o młodej wokalistce? Wiktoria choć bardzo ceni kulturę i muzykę romską, siebie widzi jako piosenkarkę popową, razem ze starszą siostrą Melisą komponują i piszą piosenki.

Zobacz też: Quiz: w jakim mieście na świecie powinieneś żyć?

Viki Gabor - wiek

Wiktora ma 11 lat, urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, niedawno zamieszkała z rodziną w Polsce. Jest pochodzenia romskiego, wzrasta w środowisku, gdzie tradycje muzyczne i kulturowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie, muzyka jest obecna w jej życiu od zawsze, cała jej rodzina jest muzykująca. 

Zobacz też: Wiktoria Gabor z The Voice Kids potrafi 'ryknąć'! Zachwyciła tym jury!

Viki Gabor - The Voice Kids 

Viktora dostała się do finału drugiej edycji The Voice Kids. Niestety nie udało jej się wygrać. Zwyciężczynią show została Anika Dąbrowska. Mimo to, z pewnością wyniosła z programu wiele cennych lekcji. 

Viki Gabor - Time 

Time to pierwszy singiel Wiktorii, który zaśpiewała w finale The Voice Kids. Piosenka jest w języku angielskim i już teraz staje się prawdziwym hitem! Możecie posłuchać jej poniżej. 

Viki Gabor - Instagram 

Viki prowadzi również własnego Instagrama. Możecie ją odszukać pod nickiem @vikigaborofficial. Kilka zdjęć zobaczycie również poniżej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Co myślicie o moim występie!😋😊😊😊❤ Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Jak tam u was 😋😋 Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)
Najnowsze