Horoskop na Tłusty Czwartek 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-02-20 11:36
Horoskop na tłusty czwartek 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]
Autor: canva.com Horoskop na tłusty czwartek 2020 - Byk, Waga, Skorpion, Lew, Ryby, Baran, Rak, Strzelec, Panna [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

To horoskopy sprawiają, że możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na to, co nas czeka. Gwiazdy 20 lutego zwiastują nam wielkie zmiany! Wszystko za sprawą Tłustego czwartku! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

Horoskopy, są bardzo ważne przede wszystkich, którzy liczą kalorie i nie chcą stracić efektów swojej diety. Warto sprawdzić co nas czeka w trakcie tłustego czwartku. Niezależnie od tego, czy jesteśmy łasuchami czy też nie, warto dowiedzieć się jak potoczy się nasze życie. Czasami wszystko zmienić może jeden dzień! Czy to właśnie tłusty czwartek będzie przełomowy w naszym życiu? Chociaż nie każdy wierzy magiczne zdolności horoskopów, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb.

Horoskop - Tłusty Czwartek 20.02.2020

Wodnik - Pamiętaj o tym, że dieta niekoniecznie idzie w parze z dużą ilością pączków. Wodniki miały od zawsze problemy z utrzymaniem wagi, uważaj dzisiaj na kalorie

Ryby - To właśnie dzisiaj stanie się coś, na co Ryby czekały przez cały rok! Twoja druga połówka postanowi zrobić Ci słodką niespodziankę.

Baran - Cukier Ci nie służy. Nie przejedz się dzisiaj, chyba że koniecznie chcesz iść na L4.

Byk - To będzie dzień, w którym staniesz się królem pączków. Możesz spokojnie startować w konkursie na "pączkożercę"!

Bliźnięta - Wieczór spędzisz w pracy i niestety w towarzystwie osoby, której za bardzo nie lubisz. Pączki za to Ci to sowicie wynagrodzą.

Rak - Pączki Ci na pewno nie zaszkodzą, ale później będziesz miał pretensje do siebie, że trzeba będzie szybko to spalić.

Lew - Duże ilości lukru będą towarzyszyć Ci cały dzień. Skuś się mimo ćwiczeń na jednego pączka.

Panna - Lukier, skórka pomarańczy i marmolada śnią Ci się po nocach. Dzisiaj wyjątkowy dzień, twój trener personalny nie będzie krzyczał, że zjadłeś jednego pączka.

Waga - Jakiekolwiek niesnaski zostaw sobie na weekend. Dzisiaj daj się ponieść pączkowemu szaleństwu.
Skorpion - Uważaj Skorpionie na pączki od Byka. To nie będzie nic szczerego, a może wprowadzić Cię w zakłopotanie.

Strzelec - Idealnym momentem na przeprosiny to tłusty czwartek. Kup paletę pączków i zanieść do swojej drugiej połówki.

Koziorożec - Sprawdź czy nie grają dzisiaj czegoś ciekawego w kinie. Ale najlepiej tak koło 17, żebyś zdążył jeszcze wpaść do piekarni, po kilka pączków. Przydadzą się w trakcie seansu.

Tłusty Czwartek w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze