Premiera Arcane 2 jeszcze w tym roku?! Co wiadomo o kolejnych odcinkach serialu?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=DQFJHusZS5c Zdjęcie poglądowe

Premiera Arcane 2 jeszcze w tym roku?! Co wiadomo o kolejnych odcinkach serialu?

2023-03-13 13:36

Arcane to serial animowany Netflixa, oparty na uniwersum League of Legends, który podbił serca nie tylko fanów gry. Produkcja ma 9 odcinków, a każdy trwa około 40 minut. Świat z niecierpliwością czeka na jego drugi sezon. W niedzielę 12 marca pojawiła się nieoficjalna informacja o przyśpieszeniu jego premiery! Co wiadomo o kolejnych odcinkach serialu Arcane?

Finał pierwszego sezonu Arcane ma otwarte zakończenie. Nic więc dziwnego, że fani oczekują produkcji z prawdziwą niecierpliwością. Kontynuację serialu oficjalnie potwierdził również Netflix i twórcy pierwszego sezonu. Oczywistym wydaje się fakt, że w drugim sezonie powrócą Jinx, Vi i Caitlyn. Otwarte pozostały wątki Viktora, Profesora Heimerdingera i Ekko. Dwaj ostatni udali się do azylu, gdzie stacjonują Świetliki. Kevin Alejandro, który użycza swojego głosu postaci Jayce'a Talisa, zdradził, że również tego bohatera ponownie zobaczymy na ekranach telewizorów. W kolejnych odcinkach Arcane pojawić mają się również trzy nowe postacie. Kiedy jednak będzie to miało miejsce?

Premiera Arcane 2 jeszcze w tym roku? Nieoficjalna informacja

Podczas rozgrywek LEC Wiosna 2023 jeden z prezenterów Polsat Games rzucił w rozmowie, że premierowe odcinki Arcane 2 mogą pojawić się jeszcze w 2023! Premiera odcinków miałaby miejsce pod koniec roku. Nie wiemy jednak, czy to nieoficjalna informacją, która na wizji Silv4n zdradził zupełnie przez przypadek, czy też może po prostu wielkie marzenie komentatora. Nie bylibyśmy jednak zdziwieni, gdyby faktycznie dysponował taką wiedzą. Informacja w relacji padła podczas spotkania Astralis i G2.

Galeria handlowa zrównana z ziemią! Obraz jak po katastrofie

Arcane 2 - kiedy premiera Netflixa?

Wiadomo, że drugi sezon Arcane jest już w produkcji. Oficjalna data wciąż nie została podana, jednak serial oczekiwany jest dopiero w roku 2024.

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na nerdsfera@grupazpr.pl!

DQFJHusZS5c

Harry Potter: ARCYTRUDNY quiz dla fanów książek o młodym czarodzieju!

Pytanie 1 z 10
Co Harry i Hagrid zjedli przed odjazdem pociągu do Hogwartu w pierwszej części sagi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE