Autor: fot. Maciej Witkowski/REPORTER (EAST NEWS) Polska rozbiła Rumunię 10.06.2017! Lewandowski strzelcem TRZECH goli! [MEMY PO MECZU]

2017-06-11 1:27

Polska - Rumunia na długo zostanie w pamięci polskich kibiców piłki nożnej. Świetna gra Grosickiego, znakomity w obronie Michał Pazdan i ostatecznie zdobywca trzech bramek - Robert Lewandowski! Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu

Mecz Polska - Rumunia 10 czerwca 2017 zapadnie w pamięć kibiców na bardzo długo. Wynik meczu Polska - Rumunia to 3:1, a zdobywcą trzech bramek jest Robert Lewandowski. Udział przy trzech golach miał Piotr Zieliński! Piłkarze Adama Nawałki do 70 minuty kontrolowali przebieg spotkania i dyktowali warunki gry. Dopiero 20 minut przed końcem mimo przewagi przeżywaliśmy horror. Drużyna gości coraz śmielej zaczęła atakować, czego rezultatem jest jedna bramka. Dzięki temu, że Polska wygrała z Rumunią umacniamy się na 1. miejscu lidera w grupie E eliminacji MŚ Rosja 2018. Mało tego w rankingu FIFA poprawimy i tak już świetną pozycję.

Mecz Polska - Rumunia 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: brak danych

Mecz Polska - Rumunia 10.06.2017 - SKRÓT, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ to wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Polska Rumunia na żywo z trybun Narodowego ogląda ponad 58 tysięcy osób. W pierwszej połowie Polacy pokazali, kto dyktuje warunki gry.

Tomasz Hajto znów się popisał! MEMY, CYTATY, TEKSTY po meczu Polska

Polska - Rumunia skomentował Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Teksty i cytaty tego drugiego po raz kolejny nie zawiodły internautów. Chwilę po zakończonym meczu zalali oni sieć memami z najlepszymi wypowiedziami.

Polska - Rumunia 2017 - MEMY po meczu

Internauci tradycyjnie szybko zareagowali i po meczu Polska - Rumunia memy błyskawicznie zalały internet. Najlepsze i najświeższe obrazki po zwycięstwie naszych podrzucamy na ESKA.pl!

Memy po meczu Polska - Rumunia

Autor: fot. www.fangol.pl Polska rozbiła Rumunię 10.06.2017! Lewandowski strzelcem TRZECH goli! [MEMY PO MECZU]
Polska rozbiła Rumunię! Lewandowski strzelcem TRZECH goli! [MEMY PO MECZU]

Autor: fot. www.fangol.pl Polska rozbiła Rumunię! Lewandowski strzelcem TRZECH goli! [MEMY PO MECZU]