Piątek 13-ego: gwiazdy, które tego dnia przyszły na świat. Przyniósł im szczęście!

2019-09-13 8:39 A.D.
Julia Kamińska
Autor: East News / Artur Zawadzki

Niektórzy uważają, że ten dzień jest pechowy i wyrywają kartkę z kalendarza, jakby nigdy go nie było. Inni ukrywają się w domu i próbują zapomnieć o dacie. Co jednak mają powiedzieć osoby, które urodziły się w piątek 13-ego? Wśród nich są również gwiazdy! Sprawdźcie, kto może się tym poszczycić na ESKA.pl!

Piątek 13. to owiany złą sławą dzień, który potrafi zdarzyć się nawet kilka razy w roku. Wielu rodziców obawia się, że jeśli tego dnia ich dziecko przyjdzie na świat, to pech towarzyszył będzie mu przez całe życie. Na szczęście istnieją przypadki, które potwierdzają, jak bardzo można się pomylić! Na ESKA.pl przedstawiamy wam żywe zaprzeczenie tezy, jakoby urodziny w piątek 13. przekreślały czyjeś szanse na wspaniałe życie!

Zobacz też: Legiony - piosenka z filmu to dzieło Mateusza Ziółko! Będzie hitem?!

Gwiazdy, które urodziły się w piątek 13-ego. - Czy mają pecha? 

O nich z pewnością nie można powiedzieć, że są typowymi pechowcami! Poniżej znajdziecie listę gwiazd, które właśnie wtedy przyszły na świat! I chociaż oczywiście, jak każdy z nas mieli w życiu wiele problemów i trudnych sytuacji, to nie można wszystkiego 'zrzucić' na samą datę urodzenia. Chociaż przesądy są istotną częścią naszej kultury, to nie warto we wszystkie wierzyć. 

  • Alfred Hitchcock - 13 sierpnia 1899 roku.
  • Julia Kamińska - 13 listopada 1987 roku
  • siostry Olsen - czerwca 1986 roku
Najnowsze