Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi przyjaciele kobiet! Ilu ich znasz?

2019-09-23 14:18 A.D.
przyjaciele
Autor: East News / P.Dziurman/REPORTER

Horoskopy nie tylko pozwalają nam zaglądać w przyszłość. Dzięki nim możemy również dowiedzieć się jakie cechy charakteru posiada dana osoba. Wystarczy, że ujawni nam swój znak zodiaku! Niektóre z nich, gdy dotyczą panów, mają szczególną łatwość w zaprzyjaźnianiu się i świetnie dogadują z kobietami. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Magia otacza nas z każdej strony. Książki, filmy i seriale nauczyły nas już, że największą magią jest miłość i przyjaźń. Tych dwóch rzeczy nie możemy kupić za żadne pieniądze. Nie każdy wierzy, że między kobietą a mężczyzną może istnieć taka, która pozbawiona jest wzajemnego pociągu. Mimo to niektórzy faceci znaczenie lepiej dogadują się z kobietami niż inni. Pomagają im w tym unikalne cechy charakteru, którymi obdarzyły ich gwiazdy w dniu narodzin. O kim mowa? Możecie się teraz dowiedzieć na ESKA.pl!

Zobacz też: Uczestniczka Tańca z Gwiazdami wykonała 'Ona by tak chciała'. Planuje zatańczyć do tego hitu?

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to najlepsi przyjaciele kobiet! To również ty? 

Byk

Byki mają niezwykły talent dogadywania się z każdym, kogo spotkają. Szczególnie łatwo nawiązują znajomości z kobietami, które tak jak one z natury są ciekawskie i pełne energii.

Baran

Spokojne i opanowane Barany mają również swoją szaloną stronę. To ona pozwala im bez problemu dogadywać się z kobietami, bo tak jak one są empatyczne, lecz też pewne siebie i skore do wygłupów.

Bliźnięta

Dualizm bliźniąt pozwala im z łatwością nawiązywać kontakty z każdym! Gdy trzeba, są ostre i stanowcze, innym razem łagodne i cierpliwe. Dzięki temu mężczyźni spod tego znaku z łatwością stają się najlepszymi przyjaciółmi kobiet.

Najnowsze