Kristian Kostov - kumpel Roksany Węgiel zaskoczył nowym materiałem! Międzynarodowy HIT?

2020-07-15 13:19 Rafał Wróblewski
Kristian Kostov - kumpel Roksany Węgiel zaskoczył nowym materiałem! Międzynarodowy HIT?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Kristian Kostov - kumpel Roksany Węgiel zaskoczył nowym materiałem! Międzynarodowy HIT?

Kristian Kostov przedstawia skrupulatnie skonstruowany mini-album Mood. Czym zaskoczył kolega Roksany Węgiel? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły wydawnictwa - na ESKA.pl!

Kristin Kostov, kolega Roksany Węgiel, wraca z nowym kawałkiem i całym mini-albumem. Mood to opowieść o różnych stanach umysłu, zanurzenie się w psychikę Kristiana, wreszcie - lustro dla słuchaczy. Kostov, szykując się do wydania 6-utworowego wydawnictwa, skupiał się nie tylko na muzyce, ale również na całej otoczce projektu. Ciągle zmieniająca się paleta dźwięków, eksperymenty z instrumentami, wreszcie - konceptualne okładki - to wszystko pozwoliło stworzyć swojego rodzaju uniwersum: świat historii opowiadanej nie tylko przez każdy utwór na EP-ce, ale także towarzyszące im posty w mediach społecznościowych.

EOZ2020 - Roxie dostaje prezent

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kristian Kostov - płyta Mood

Kristian Kostov do pracy nad EP-ką zatrudnił songwriterów, którzy na koncie mają współpracę z takimi artystami jak Bebe Rexha, Demi Lovato, Gallant czy BTS. Singlem wiodącym jest Thinking - optymistyczny, marzycielski utwór, który jednak nie ignoruje bólu, jakiego może doświadczyć każdy z nas. Depressed on Wednesday to jak na ironię najweselszy utwór na całej EP-ce, prezentujący bardzo odświeżające, optymistyczne spojrzenie na kwestie związane ze zdrowiem psychicznym.

Przeczytaj też: Roksana Węgiel z najbardziej zasłużoną wygraną w The Voice Kids? Tak twierdzą zagraniczni internauci!

Ironii nie szczędzi Kristian także w Things I Like, którego tytuł to nawiązanie do wymieniania cech, jakie podobają się nam w potencjalnych partnerach. Honest, pierwszy utwór z Mood, który ujrzał światło dzienne, świetnie pasuje do momentu zakończenia wybuchowego związku. Take Me Back jest nostalgiczne zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej – zgrabnie nawiązuje do klimatu lat 80. Wieńczący całość Better to utwór, który oddaje klimat panujący obecnie na świecie.

Mood to projekt, który warto przesłuchać od początku do końca. Bogata paleta nastrojów namalowana przez Kristiana Kostova sprawi, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Najnowsze