Daria Reczek zachwyciła swoim występem. Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?

2019-11-09 15:12 MK
Daria Reczek
Autor: materiały prasowe TVP

Dziesiąta edycja The Voice of Poland zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Trzeci odcinek muzycznego show zakończył fenomenalny występ Darii Reczek. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma naprawdę świetny głos. Co o niej wiemy? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Daria Reczek to kolejna uczestniczka, której udało się zachwycić jurorów popularnego show. Widzowie programu po obejrzeniu przesłuchań w ciemno i pierwszych bitew nie mają wątpliwości, co do tego, że jubileuszowa edycja może być jedną z najlepszych w historii programu. Jej poziom jest naprawdę wysoki.

Daria Reczek w The Voice of Poland 10

Uczestniczka zdecydowała się na wykonanie pięknego utworu A Thousand Years z katalogu wokalistki Christiny Perri. Wykonanie Darii było tak zachwycające, że w jej stronę odwrócili się wszyscy jurorzy! Reczek zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem chłopaków z Afromental, czyli Tomsona i Barona. Muzycy w bitwie zestawili Darię z równie utalentowaną Alicją Szemplińską. Trenerzy zdecydowali, że to jej rywalka zaśpiewała lepiej. Na szczęście Daria została skradziona przez Michała Szpaka, dzięki czemu rzutem na taśmę awansowała do nokautów! Tam udowodniła, że Michał podjął świetną decyzję i awansowała do odcinków na żywo. 

Najnowsze