Kacezet - kim jest chłopak Margaret?

2019-08-14 22:56
Kacezet - kim jest chłopak Margaret?
Autor: fot. www.instagram.com/kacezet/ (screen)

Kacezet to chłopak Margaret! Kim jest i z jakich hitów go znamy? Poznajcie go bliżej na ESKA.pl

Kim jest Kacezet? Nowy chłopak Margaret wzbudza zainteresowanie wsród fanów artystki. O tym, że para jest razem dowiedzieliśmy się za sprawą zdjęcia i opisu na Instagramie polskiego wokalisty, znanego niegdyś z zespołu Tabula Rasa. W opisie romantycznej fotografii czytamy: Jesień to i tak wiosna, a całość podkreślona jest hasztagami: #wiosna #jesien #miłość. Fani nie kryją radości z tej informacji. W komentarzach posypało się mnóstwo pozytywnych opinii!

Kacezet - kim jest?

Kacezet, a tak naprawdę Piotr Kozieradzki urodził się 1985 w Warszawie. Polski wokalista i autor tekstów w latach 2002-2008 występował w zespole Tabula Rasa, z którym wydał w 2006 roku album pt. Niczego. Kacezet współpracował również z zespołem Dreadsquad, a owocem ich współpracy jest krążek zatytułowany Stara szkoła. 33-letni muzyk w latach 2011-2013 występował w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Artysta ma na koncie takie utwory, jak: Czego ona chce; Nadciąga; Kocham swoje miasto; Mistrz; oraz Niech gadają, w którym gościnnie usłyszeć możecie Kamila Bednarka.

Nie wiadomo od kiedy Margaret i Kacezet są razem. Pierwsze komentarze autorki hitu What You Do na profilu Kacezeta pojawiały na początku września. Cała redakcja ESKA.pl, życzy parze miłości i radości ze wspólnie spędzonych chwil!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jesień to i tak wiosna ❤️🍁🍀 #wiosna #jesien #miłość Post udostępniony przez Kapitan Kacezet (@kacezet)
Wyświetl ten post na Instagramie.
😌 #portet #kapitan #bezmaski #seba Post udostępniony przez Kapitan Kacezet (@kacezet)
Najnowsze