Iga Dudziuk - córka Norbiego debiutuje piosenką A jednak! To będzie hit?

2021-10-27 16:07
Iga Dudziuk - córka Norbiego debiutuje piosenką A jednak! To będzie hit?
Autor: Iga Dudziuk - A jednak Iga Dudziuk - córka Norbiego debiutuje piosenką A jednak! To będzie hit?

A jednak - to tytuł debiutanckiej piosenki, pod którą podpisuje się Iga Dudziuk. Młoda wokalistka stawia pierwsze kroki na muzycznej scenie, a to wszystko u boku cenionego producenta, Mateusza Krautwursta.

Iga Dudziuk to 21-letnia, debiutująca artystka. Piosenka A jednak powstała we współpracy z Mateuszem Krautwurstem, który napisał muzykę, a słowa napisała Iga. - Utwór powstał po moim bolesnym rozstaniu, które ostatecznie pokazało mi, że każda sytuacja w życiu jest po coś. O tym opowiadam w swojej piosence. Czekałam na to długo, żeby nauczyć się, jak o tym opowiedzieć i jak przeżyć to do końca - powiedziała nam o swoim debiucie młoda wokalistka. Jednocześnie dodała, że z nadzieją patrzy w przyszłość: - Cieszę się, że jest to już za mną. Teraz chciałabym podzielić się swoją muzyczną pasją i emocjami z innymi, którzy doświadczyli podobnych historii. 

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Iga Dudziuk - piosenka A jednak

Iga Dudziuk pochodzi z Olsztyna, gdzie uczyła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. Uczyła się również w teatrze Roma w Autorskiej Szkole Musicalowej. Teraz postanowiła skupić się na swojej przyszłej płycie. Jej wielką pasją jest również radio. Obecnie, poza nagrywaniami na przyszłą płytę, uczy się w Radio GO jako prezenterka radiowa.

Jak brzmi debiutancki utwór Igi Dudziuk? Przekonajcie się słuchając go poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze