Hogwarts Legacy - ogromny pakiet aktualizacji! Jakie pojawią się usprawnienia?

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Hogwarts Legacy - ogromny pakiet aktualizacji! Jakie pojawią się usprawnienia?

2023-03-10 8:45

Ten update odciąża nieco odciąży nasze karty graficzne! Nowa aktualizacja Hogwarts Legacy obejmuje zarówno komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Naprawia między innymi stabilność gry i wydajność w trakcie dłuższych rozgrywek. Lompleksowych poprawek doczekał się też ray tracing, usprawniając zarówno jego działanie na platformach jak i wygląd efektów.

Ta aktualizacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów Dziedzictwa Hogwartu. Gracze przez ostatni miesiąc mogących zgłaszać swoje błędy bezpośrednio na stronę Warner Bros Games, co ułatwiło ich zebranie i stworzenie jednej większej aktualizacji gry. Deweloperzy poprawili między innymi kilka questów, w których pojawiały się wszelkiego rodzaju bugi i crashe.

Aktualizację należy pobrać przed rozpoczęciem gry lub powrotem do zaczętej rozgrywki - po prostu, zaraz po uruchomieniu Dziedzictwa Hogwartu na swoim urządzeniu.

Dziedzictwo Hogwartu to światowy fenomen

Dziedzictwo Hogwartu to prawdziwy hit roku 2023! Po wielu, wielu latach, fani Harry'ego Pottera otrzymali grę, o jakiej zawsze marzyli. Premiera miała miejsce 10 lutego. Pojawiła się dopiero na 3 platformach, czyli PC, PS5 i Xbox Series X/S. Osoby korzystające z PS4 i Xbox One będą mogły cieszyć się nowymi przygodami w Hogwarcie dopiero w maju 2023.

Galeria handlowa zrównana z ziemią! Obraz jak po katastrofie

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE