Fest Festival 2020 - data, bilety, wykonawcy

2019-09-09 11:32 MK
Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: nudzi mi się, tu jest z 30 osób
Autor: AFP PHOTO / Kyle Grillot / EAST NEWS Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: "nudzi mi się, tu jest z 30 osób"

Po świetnie przyjętej pierwszej edycji, Fest Festival powraca! Święto muzyki, podczas którego na terenie Parku Śląskiego zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy oczarowało tysiące fanów zgromadzonych na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Organizatorzy zapowiedzieli oficjalnie, kiedy odbędzie się druga odsłona festiwalu. Przygotowali również nie lada niespodziankę! Sprawdźcie najważniejsze szczegóły na ESKA.pl.

Fest Festival 2020 - data, bilety i wykonawcy to najważniejsze kwestie dla wszystkich osób, które zamierzają wybrać się na drugą edycję festiwalu. W 2019 roku, Fest Festival odbył się po raz pierwszy. Na kilku wybudowanych na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie scenach zaprezentowali się najpopularniejsi artyści z Polski i ze świata. Publiczność swoimi występami zachwycili między innymi: Alan Walker, Jaden Smith, Metronomy, Sarsa, Daria Zawiałow czy Paweł Domagała. Prawdziwą atrakcją były też kręgi taneczne, gdzie DJ-e serwowali najlepszą klubową muzykę. Dziś już wiemy, że Fest Festival na pewno powróci w przyszłym roku!

Fest Festival 2020 - data

Zgodnie z podaną przez organizatorów informacją, na skutek pozytywnych opinii, Fest Festival 2020 nie będzie trwał dwóch dni, jak miało to miejsce w przypadku tegorocznej edycji, ale aż trzy! Artyści zaprezentują się w dniach 13 - 16 sierpnia 2020 roku.

Fest Festival 2020 - bilety, wykonawcy

Bilety na Fest Festival 2020 trafią do sprzedaży już w poniedziałek, 9 września 2019 roku. To wejściówki z kategorii fan tickets. Należy za nie zapłacić 289 złotych. Nieznany pozostaje line-up. Gdy tylko pojawi się więcej informacji, będziemy na bieżąco aktualizować artykuł na ESKA.pl. Jesteśmy przekonani, że organizatorzy imprezy po raz kolejny staną na wysokości zadania i zachwycą wszystkich festiwalowiczów.

Najnowsze