Eurowizja Junior 2021 we Francji! Kiedy i w jakim mieście? [DATA, MIEJSCE]

Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji! Dzięki wygranej Valentiny, Francja po raz pierwszy będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci! Gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się przyszłoroczny konkurs? Więcej o Eurowizji Junior 2021, której gospodarzem została Francja przeczytacie poniżej.

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji! Miłośnicy Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci długo zastanawiali się, gdzie tym razem będzie zorganizowany dziecięcy format konkursu. Jak się okazuję, padło na Francję, a wszystko dzięki wygranej Valentiny, która zwyciężyła ostatnią edycję muzycznego wydarzenia. 11-letnia dziewczynka w spektakularny sposób wywalczyła pierwsze miejsce dla swojego kraju i jak się okazuje organizację przyszłorocznego widowiska w swoim kraju. Francuzi nie kryją swojego zadowolenia z tego faktu i cały czas ekscytują się możliwością organizacji Eurowizji Junior 2021 u siebie. To dla nas nowe wyzwanie, które podkreśla znaczenie, jakie France Télévisions przywiązuje do Eurowizji, Europejskiej Unii Nadawców i Europy. Miejmy nadzieję, że Eurowizja Junior 2021 odbędzie się w normalnych warunkach i będzie to niezwykle udany czas dla wielu europejczyków. - czytamy z komunikatu prezesa France Télévisions.

Eurowizja Junior 2021 we Francji - kiedy?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji! Spektakularne zwycięstwo 11-letniej Francuzki Valentiny sprawiło, że następna edycja konkursu będzie zorganizowana właśnie w tym kraju. Na ten moment nie ogłoszono jeszcze dokładniej daty przyszłej edycji Eurowizji Junior. 

Eurowizja Junior 2021 - gdzie?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się we Francji, a gospodarzem całego wydarzenie będzie France Télévisions! Na ten moment podano jednak jeszcze dokładnego miejsca konkursu oraz terminu jego organizacji. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze