Borussia - Bayern: Finał Ligii Mistrzów - Wynik meczu 2:0. Bayern wygrał z Borussią! Jak zagrał Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek? Tym razem Lewandowski bez gola. Zobacz hymny obu drużyn [VIDEO, FOTOGALERIA]

2013-05-26 1:10

25.05.2013 to Finał Ligii Mistrzów. Borussia Dortmund vs Bayern Monachium Jaki wynik? Bayern Monachium wygrał z Borussią Dortmund! Sprawdź na Eska.pl jak poradzili sobie Polacy na Wembley: Robert Lewandowski, Kuba Blaszczykowski, Łukasz Piszczek!

Do wielkiego Finału Ligii Mistrzów stanęły dwie niemieckie drużyny: Borussia Dortmund i Bayern Monachium.
Na razie wynik po pierwszej połowie był 0:0. W 60 minucie Bayern zdobył gola i tym samym prowadzi teraz 1:0, w 70 minucie Borussia zremisowała 1:1. 2 minuty przed końcem meczu Bayern wygrał z Borussią 2:0! Lewandowski tym razem bez gola w Finale Ligii Mistrzów. Bayerowi w końcu dało się zdobyć puchar!

Większość Polaków kibicuje Borussi, ponieważ w składzie drużyny gra aż 3 Polaków: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Lukasz Piszczek.

Finał Ligii Mistrzów odbył się 2505.2013, czyli dokładnie w dzień koncert Beyonce na Orange Warsaw Festiwal. Dlatego fani Roberta Lewandowskiego i Beyonce musieli wybierać pomiedzy wydarzeniami