Zmierzch

i

Autor: TVN/ Monolith Films/x-news

QUIZ

Zmierzch QUIZ. Jesteś wilkołakiem czy wampirem? Sprawdzamy twoją osobowość!

2024-05-28 21:03

Filmy stworzone na podstawie stworzonej przez Stephenie Meyer sagi "Zmierzch" których gwiazdami byli Kristen Stewart, Robert Pattinson oraz Taylor Lautner okazały się wielkim sukcesem. Świat oszalał na punkcie wampirów i wilkołaków! Do której z tych fantastycznych grup należałbyś Ty? Sprawdź już teraz w naszym quizie!

- Ile masz lat?

- Siedemnaście - odparł bez namysłu.

- I od jak dawna masz te siedemnaście lat?

Wargi Edwarda drgnęły. Patrzył przed siebie.

- Jakiś czas - przyznał w końcu.

- Stephenie Meyer, Zmierzch

Jesteś wampirem czy wilkołakiem? Sprawdź już teraz w naszym psychoteście! Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań. Odpowiedź może Cie zaskoczyć! Życzymy miłej zabawy!

Zmierzch: QUIZ. Jesteś wampirem czy wilkołakiem? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 9
Wybierz zwierzę:
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Serial Zmierzch - co już wiemy?

Na podstawie książek amerykańskiej autorki powstały cztery filmy, które zarobiły łącznie ponad 3,4 miliarda dolarów na całym świecie. Ten imponujący wynik najwidoczniej zachęcił Lionsgate Television, by stworzyć serialową wersję sagi. Jak podał serwis The Hollywood Reporter, popularny „Zmierzch” doczeka się wersji serialowej. Obecnie trwają próby ustalenia, czy serialowy "Zmierzch" miałby być odświeżoną wersją historii, którą już znamy, czy czymś nowym np. inną opowieścią ze świata Stephenie Meyer. Wiadomo bowiem, że autorka książek ma być zaangażowana w projekt. 

Więcej informacji znajdziecie  TUTAJ.