LEGO The Legend of Zelda

i

Autor: LEGO Icons

LEGO

Zestaw LEGO Nintendo Switch 2024 oczaruje fanów! Ulubione uniwersum w klockowej wersji

2024-05-11 10:05

Jeśli podobnie jak my kochacie zarówno klocki LEGO oraz konsolę przenośną Nintendo Switch, to powinniście być oczarowani nadchodzącym zestawem na 2024 r. Według renomowanego źródła fani mają otrzymać do złożenia kultowe drzewo z serii The Legends of Zelda.

Zarówno fani Nintendo, jak i LEGO nie mogli narzekać w ostatnich latach na brak specjalnych zestawów, ponieważ japoński gigant technologiczny intensywnie zagłębił się w świat klocków. Nintendo współpracowało z LEGO przy popularnych zestawach, takich jak nadchodzący zestaw Animal Crossing, statuetka Mighty Bowser i wiele innych. Teraz fani mogą w końcu zobaczyć pierwszy oficjalny zestaw LEGO inspirowany The Legend of Zelda. Ostatnie plotki sugerują, że będzie nim Wielkie Drzewo Deku występujące w serii gier.

Czytaj też: Zestawy LEGO na prezent dla fanów klocków w 2024 r. Idealne i niedrogie pozycje

LEGO The Legends of Zelda nadciąga

Plotka pochodzi od sprawdzonego autora ze świata LEGO, 1414falconfan, który udostępnił post w serwisie Instagram z konkretną informacją.

Według jego doniesień zestaw LEGO Legend of Zelda oparty na Wielkim Drzewie Deku ma zadebiutować we wrześniu 2024 roku. Zestaw będzie miał numer 77092 i będzie liczył 2500 sztuk.

Czytaj też: LEGO Harry Potter i mówiącą Tiara Przydziału. 31 cytatów z filmu! Zestaw dla czarodziejów

W przeszłości autor podawał kilkukrotnie sprawdzone informacje dotyczące zestawów LEGO Nintendo, a mowa tutaj, chociażby o roślinie Piranha, która została wydana w 2023 roku. Jeśli te informacje rzeczywiście się potwierdzą, będzie to pierwsza oficjalna współpraca pomiędzy marką LEGO i Legend of Zelda.

Czytaj też: LEGO Marvel 2024. Niesamowite zestawy nadciągają! Avengers, Groot i wiele więcej

Konkurs indywidualny PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem. Całe Podhale było biało-czerwone!

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad