Screen z nagrania

i

Autor: Canva / fot. screen z nagrania na kanale Nocny Pingwin / YouTube

Ciekawostki

Zabawna przeróbka zwiastuna GTA 6. Ten filmik jest hitem!

2023-12-07 16:31

Zwiastun GTA 6 cieszy się olbrzymią popularnością. Nie trzeba było długo czekać, by kreatywni internauci zrobili przeróbkę trailera gry. W sieci pojawiło się zabawne nagranie, które wzorowano na filmiku promocyjnym od Rockstar Games. Jak by wyglądał zwiastun GTA 6 robiony w Polsce? Koniecznie sprawdźcie!

W zwiastun GTA 6 wplecione jest wiele filmików, które wyglądają jak viralowe nagrania zrobione w social mediach. Co ciekawe internauci odkryli, że niektóre wręcz absurdalne sceny ze zwiastuna są wzorowane na prawdziwych osobach i wydarzeniach, o których głośno było w internecie. W naszym kraju też nie brakuje nagrań, które podbiły serca internautów, to właśnie z nich stworzono polską wersję zwiastuna gry od Rockstar. Zobaczcie, jak wygląda zwiastun GTA 6 made in Poland.

Polska przeróbka zwiastuna GTA 6

Jeśli zastanawialiście się, jak wyglądałaby gra GTA, gdyby jej akcja działa się na polskim blokowisku, a nie na Florydzie to musicie koniecznie obejrzeć wideo, które umieścił na platformie YouTube Nocny Pingwin. Zamiast pięknej plaży w USA zobaczycie kadr na Warszawę owianą smogiem, zamiast gangsterów - pijaczka spod sklepu monopolowego. Na zwiastunie nie zabraknie też pięknych polskich kobiet i sławnych ludzi. Koniecznie sprawdźcie, jak wygląda polska wersja GTA 6.

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?
Myślenice. 20-latek popisywał się za kierownicą. Drift skończył na drzewie