Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 28 maja z niesamowitym sequelem! Czas kupować abonament Microsoft

2024-05-22 11:34

Xbox Game Pass wkrótce stanie się o wiele bardziej atrakcyjny, szczególnie dla par lubiących wirtualną rozrywkę. Lada moment do usługi Microsoft trafi niezwykle dobrze oceniona gra kooperacyjna studia Devm Games.

Moving Out 2 dołączy do Xbox Game Pass 28 maja

Jak czytamy we wpisie na blogu Xbox, firma potwierdziła, że Moving Out 2, doskonała kooperacyjna gra logiczna autorstwa SMG Studio i DevM Games, będzie dostępna w serwisie od 28 maja. Ta uroczo, prosta gra wymaga od graczy współpracy jako pracownicy śmiesznej firmy przeprowadzkowej, która podejmuje się zleceń, do których nikt inny nie ma odwagi się zbliżyć. Jako jednostka, użytkownicy będą musieli współpracować, aby podnieść ciężkie bagaże, przesunąć niezgrabnie ukształtowane kanapy przez małe drzwi, a być może nawet przewieźć toksyczny (i potencjalnie śmiercionośny) ładunek.

Czytaj też: GTA 6 to nie wszystko! PS Plus i Xbox Game Pass otrzymają prawdziwego klasyka od Rockstar Games

Po premierze w 2023 roku Moving Out 2 zostało docenione przez krytyków za zabawną mechanikę i elastyczny styl gry, który pozwalał graczom na współpracę, ale niekoniecznie karał tych, którym brakowało umiejętności. Obecnie z wynikiem 80% w serwisie Metacritic jest to oficjalnie jedna z najlepiej ocenianych gier kooperacyjnych wydanych w 2023 roku. Pojawienie się gry w usłudze Xbox Game Pass bez wątpienia będzie muzyką dla uszu graczy szukających dobrej zabawy ze swoim partnerem lub każdego, kto ma znajomych desperacko pragnących kooperacji na kanapie.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?