Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass 2024 z kolejną podwyżką?! Microsoft rozbije portfele graczy. Są pozytywne strony

2024-05-13 8:50

Według analityków branży Microsoft przygotowuje się do ponownego podniesienia ceny abonamentu Xbox Game Pass w najbliższej przyszłości. Kolejna podwyżka ceny usługi jest prawdopodobnie ostatnią rzeczą, którą większość subskrybentów chciałoby teraz usłyszeć, szczególnie po fali złych wiadomości z obozu zielonych. Wszystkie te pogłoski mogą jednak mieć swoje pozytywne strony.

Pomimo zapewniania dużej wartości swoim fanom, flagowa usługa subskrypcji Xbox Game Pass przez lata spotykała się z intensywną analizą ze strony tych, którzy kwestionowali jej zrównoważony rozwój. Krytyka ostatnio się tylko nasiliła dzięki szeregowi złych wiadomości i plotek, które dotarły do ​​graczy w ciągu ostatnich kilku dni. Niedawno Tom Warren z The Verge poinformował o rozważaniu kolejnej podwyżki ceny Game Pass Ultimate i twierdził, że firma prowadzi debaty na temat wypuszczenia przyszłych gier Call of Duty w dniu ich premiery. Teraz, inne źródła potwierdzają te informacje oraz dokładają jeszcze kilka innych.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024: 23 maja z grą-premierą! Tego dnia warto wykupić abonament Microsoft

Xbox Game Pass czekają kolejne podwyżki?

W niedawnym odcinku podcastu Xbox Two popularny twórca, Rand al Thor 19, stwierdził, że słyszał on o kolejnej podwyżce cen Game Pass: „Tak, to faktycznie ma miejsce”. Nie wyjaśnił jednak, czy Microsoft planuje zastosować podwyżkę cen do wszystkich poziomów usługi, czy tylko do GP Ultimate, jak początkowo informował Tom Warren. W rozmowie z innym informatorem Jezem Cordenem Rand al Thor 19 powiedział także, że słyszał: „nadchodzi nowy poziom Game Pass”, ale „nie ma pojęcia, z czym się to wiąże, co to będzie ani o co chodzi”.

Tymczasem w ostatnich miesiącach krążyły spekulacje, że Microsoft planuje w przyszłości wprowadzić tańszą, opartą na reklamach wersję Xbox Game Pass, która może być właśnie tym nowym, wyżej wspomnianym poziomem GP. W takim przypadku nadal będziemy mogli subskrybować usługę po niższej cenie, pod warunkiem, że będziemy chcieli oglądać reklamy.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024: Hit Star Wars w abonamencie?! Gracze przecierają oczy

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?