Wojownicy: limitowane gadżety ze świata legendarnych kocurów! Gdzie je kupić?

i

Autor: https://ksiegarnianowabasn.com/pl/p/Wydanie-kolekcjonerskie-Uderzenie-pioruna.-Wojownicy.-Swit-Klanow-tom-2/449 Zdjęcie poglądowe

Książki

Wojownicy: limitowane gadżety ze świata legendarnych kocurów! Gdzie je kupić?

2023-03-30 14:01

Jesteście fanami Wojowników? Będziecie zachwyceni! Te limitowane gadżety ze świata legendarnych kocurów są już w sprzedaży! Chodzi między innymi o poduszki i kubki z ulubionymi bohaterami serii, która zachwyciła nie tylko młodzież na całym świecie. Gdzie możemy je kupić? W jakiej cenie

Jesteście fanami Wojowników? Kocia saga podbiła już cały świat. Jeśli wciąż śledzicie uważnie ich przygody, to warto byście zaopatrzyli się również w gadżety, które umilą wam czas spędzony z książką? W oficjalnym sklepie Wydawnictwa Nowa Baśń możecie dostać między innymi:

  • plakaty
  • kubki
  • poduszki
  • kalendarze

W sprzedaży dostępne są już trzy pierwsze tomy serii Erin Hunter w wydaniu ilustrowanym.

Chcą odwołać prezydenta Legionowa. Będzie zbiórka podpisów wśród mieszkańców!

Wojownicy - o czym są książki?

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.

Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.

Dołącz do legionu fanów, którzy sprawili, że „Wojownicy” Erin Hunter to międzynarodowy fenomen i światowy bestseller! „Ucieczka w dzicz” to epickie przygody, bezwzględne kocie wojny i intrygujący świat pełen fantazji.

Źródło: opis pochodzi od wydawcy.

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE